niedziela, 3 stycznia 2016

#02 KONKURS ŚWIĄTECZNY - OSTATECZNE WYNIKI

Cześć!

W związku z ostatnimi wydarzeniami – czytaj tu – raz jeszcze musiałyśmy przeanalizować opublikowane już wcześniej wyniki konkursu świątecznego. Jak pisałyśmy w sprostowaniu, Kamana,  zajmująca dotychczas drugie miejsce, miała czas do północy dnia 31 grudnia 2015 roku na odwołanie się do naszego maila. Nie zrobiła tego, więc została jednogłośnie zdyskwalifikowana z konkursu. Na dzień dzisiejszy (i mamy nadzieję, że już po raz ostatni), prezentujemy Wam wyniki:

III MIEJSCE

 z dwunastoma głosami  przypada autorce miniaturki numer 1, czyli:


II MIEJSCE 

 z piętnastoma głosami  przypada autorce miniaturki nr 4, czyli
Cecily Z.!


I MIEJSCE

I bez zmian   mając trzydzieści głosów – zdobywa autorka miniaturki nr 5,
Rzan.!Za wszelkie problemy przepraszamy, wszystkim zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy! Linki do blogów wyżej wymienionych autorek będą znajdować się na stronie głównej Stowarzyszenia Księcia Półkrwi przez miesiąc od dnia jutrzejszego, czyli 04.01.2016r.

Z ogólnych informacji: Ocenialnia zostaje zamknięta na czas nieokreślony, pracujemy dla Was nad czymś nowym! Załoga SKP ma teraz kilka ciężkich orzechów do zgryzienia i gdy tylko się z nimi uporamy, to od razu damy znać. Dziękujemy, że byliście z nami w roku 2015 i liczymy na Wasze wsparcie teraz  w 2016! Jako że nie miałyśmy okazji Wam złożyć życzeń, zrobimy  to  króciutko teraz:

             Szczęśliwego Nowego Roku, niech Snape ma Was w opiece! :)

Zespół SKP

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Niah | Akinese | Credits: X, X