Zgłoszenia

CHCESZ DOŁĄCZYĆ? NIC TRUDNEGO! :)
Jeśli chcesz dołączyć do Stowarzyszenia Księcia Półkrwi, to właśnie w tej zakładce musisz zostawić zgłoszenie. Zanim to jednak zrobisz, prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem (link)! Zgłoszenie, które zostanie złożone niezgodnie z regulaminem, nie zostanie rozpatrzone. Zapisy są zawsze otwarte, a także dostępne dla każdego. Przypominamy, że zapisywać można WSZYSTKIE blogi o tematyce potterowskiej. :)


Zgłoszenie

Wzór

1. Nazwa/tytuł opowiadania;
2. Autor (nick, pseudonim itp.);
3. Pairing (główny); 
4. Status (aktualne/zakończone/zawieszone/miniaturka);
5. Fabuła (krótki jej opis, opcjonalnie);
6. Link do bloga;
7. Miejsce, w którym jest nasz button lub link.
8. Miesiąc rocznicy (utworzenia) bloga [opcjonalnie 😊]


*Uwaga.
Jeżeli naprawdę nie potrafisz podać jednego wyraźnego pairingu – Twoje opowiadanie pojawi się w kilku zakładkach.
Jeżeli Twojego pairingu nie ma w naszym spisie – dodamy nową zakładkę! Wyjątkiem jest naprawdę rzadko spotykany pairing (wtedy może trafić co zakładki „Inne...”).
Prosimy o wyraźne zaznaczenie pairingu OC.


Będzie nam bardzo miło, jeśli nas zaobserwujesz. :) W ten sposób docenisz naszą pracę i zmotywujesz do dalszego działania. Dzięki! ❤


Zgłoszenia po dodaniu są usuwane. Niektóre zgłoszenia mogą być przyjmowane wcześniej niż inne. Wszelkie zmiany można podać w zakładce Zmiany blogowe.

3 komentarze:

 1. 1. Nazwa opowiadania: "Jesteś"
  2. Autor: Ignise
  3. Pairing: Dramione
  4. Status: aktualne
  5. Fabuła: Hermiona Granger bardzo szybko osiągnęła wszystko to, czego pragnęła, i równie szybko to utraciła. Kariera, rodzina i przyjaciele zniknęli w oka mgnieniu, gdy popełniła fatalny błąd. Po kilku latach spotyka Draco Malfoya, który oferuje jej pomoc w odbiciu się od dna. Ich relacje są... skomplikowane.
  6. Link: http://ignise.blogspot.com/p/d.html
  7. Button: Na dole, pod postami

  OdpowiedzUsuń
 2. Nazwa: O miłość walczy się nawet, gdy ta walka jest bardzo trudna
  Autor: Flanela
  Pairing: Jily, Lily Evans i James Potter
  Status: aktualne
  Fabuła: James i Lily po wakacjach jak zwykle wracają do Hogwartu, aby wraz z przyjaciółmi rozpocząć już piąty rok nauki. Czeka ich nawał obowiązków, więcej nauki i przede wszystkim nowe problemy. Lily, od dawna skłócona z Potterem, stara się nie wyjść z równowagi, wlepiając mu kolejne szlabany, a James, chcąc ją zdenerwować, nie daje jej odpocząć. Jednak tym razem próbuje zupełnie czegoś innego.
  W tym roku każde z nich - Lily, James, Syriusz, Remus, Peter, Grace i Veronika, zderzają się z zupełnie nową rzeczywistością, ich kłopoty mają inny wymiar, a uczucia, które poznają z każdym krokiem utrudniają im życie. Czy to, że poza bezpiecznymi murami Hogwartu powoli rozpętuje się wojna, zmieni coś w tych młodych ludziach?
  Link do bloga: http://oj-evans.blogspot.com/
  Miejsce linku: Strona "Polecane"
  Miesiąc: Lipiec (27)❤

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. Nazwa: Serce zamknięte na klucz
  2. Autor: Marzycielka
  3. Pairing: Blinny
  4. Status: miniaturka
  5. Fabuła:
  Lily Zabini straciła matkę w bardzo młodym wieku. Jej ojciec zaś nigdy nie mówi za dużo na jej temat. Jego serce wydaje się zamkniętą na klucz skrzynią… Czy Lily zdoła ją otworzyć i dowiedzieć się prawdy o Ginny, kobiecie, która dała jej życie, a potem tajemniczo umarła?
  6. Link do bloga:http://w-ramionach-unicestwienia.blogspot.com/2017/06/miniaturka-serce-zamkniete-na-klucz.html
  7. W zakładce Linki

  OdpowiedzUsuń

Niah | Akinese | Credits: X, X