niedziela, 4 czerwca 2017

#01 Pairing Miesiąca — PODSUMOWANIE

Witajcie! 
Mamy nadzieję, że wybaczycie nam chwilę ciszy w związku z konkursem, ale wyjątkowo przechodzimy trudny czas, do tego stopnia, że nasza Rose musiała na jakiś czas zrezygnować z zespołu (więc czekamy z niecierpliwością na Twój powrót, kochana! I jeszcze raz podkreślamy, że jesteś u nas zawsze mile widziana! ❤). Dlatego też otwieramy NABÓR. :)

Ponadto przedłużamy głosowanie do 11 czerwca. ——>TUTAJ! W tym czasie dziękujemy w imieniu swoim oraz autorek Ivie Nerdzie (KLIK!) Marzycielce (KLIK!) oraz Mrs. M (KLIK!) za komentarze pod postem konkursowym. :)

Z dniem 31 maja zakończyłyśmy pierwszą edycję Pairingu Miesiąca! W związku z tym przygotwałyśmy małe podsumowanie — nie tylko tych ostatnich dni, ale również wszystkiego co pojawiało się od początku SKP związanego z pairingiem Draco Malfoya i Hermiony Granger.
W głosowaniu na ulubioną parę wzięło udział 48 osób głosów, z czego 39% wybrało Dramione.
Zdjęcie Dnia, choć pod koniec miesiąca zostało trochę zaniedbane, wydawało się ożywiać wygląd SKP, dlatego mamy nadzieję, że w następnej edycji PM będzie kontynuowane!
Oczywiście chciałybyśmy się pochwalić ilością opowiadań i miniaturek w naszym Spisie FanFiction:

Dramione

Historie Aktualne: 147
Historie Zakończone: 18
Historie Zawieszone: 38
Miniaturki: 46
RAZEM: 279

Jesteśmy jednak świadome, że nie dobiłybyśmy takich liczb bez Katalogu Granger (dziewczyny, wiemy jak było, pragniemy tylko powiedzieć, że tęsknimy za wspólnymi, długimi rozmowami! ❤).
Chciałybyśmy również przypomnieć wszystkim czytelnikom o przeprowadzonych przez nas wywiadach, a szczególnie z Damą Kier (Echo Naszych Słów), Edge (Bez Definicji, Ukryte Demony) i Venetiią Noks (Dwa Światy, Gdy Jesteśmy Sami), które znajdziecie TUTAJ. :)

Drogie autorki, trzymamy kciuki za Wasze prace! Drodzy czytelnicy, jeszcze raz dziękujemy za komentarze! Drodzy obserwatorzy, jest już Was 127 (!), ogromnie nam miło! 

Buziaki!
Dziewczyny z SKP

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Niah | Akinese | Credits: X, X