piątek, 21 kwietnia 2017

#01 Pairing miesiąca

Cześć!

Z tej strony Kasiulek. Dołączyłam niedawno do ekipy SKP, ale pisaniem blogów zajmuję się już od 4 lat, w tym jeden z nich to zbiór opowiadań nawiązujących do świata Harry'ego Pottera.  Jeśli chodzi o moją przygodę z książkami J.K. Rowling – zaczęła się ona w 2010 roku i od tamtej pory po prostu to uwielbiam. Stały się one ważną częścią mojego życia.  Gdybym wtedy nie sięgnęła po "Harry'ego Pottera i Kamień Filozoficzny", myśląc przy tym: "A może nie będzie to takie złe?", z pewnością nie czytałabym tyle książek i nie poznała tak wielu ciekawych autorów.

Jeżeli ktoś jeszcze chce do nas dołączyć, to serdecznie zapraszamy. Nabór jest cały czas otwarty.

Przez przerwę świąteczną myślałyśmy z dziewczynami nad rozkręceniem stowarzyszenia. Wprowadziłyśmy kilka zmian i nowości. Pierwszą zmianą, którą już pewnie zauważyliście, jest pojawienie się drugiej kolumny na blogu. Jam Wam się podoba? :D Czy to nie jest wygodniejsze?

Jedną z nowości, którą przyszykowałyśmy, jest konkurs na pairing miesiąca.

Na czym to będzie polegać?


Pierwszym etapem będzie ankieta z wybranymi przez nas czterema pairingami, która będzie trwać tydzień. W przypadku remisu odbędzie się jednodniowa dogrywka.
Następnie w przeciągu miesiąca będą pojawiać się posty ze zwycięską parą oraz konkursy: jeden będzie na miniaturkę, drugi na fanart, może też znaleźć się coś dla twórców szablonów i grafik!
W każdym miesiącu pairingi będą wybrane według innych kryteriów, np. z Hermioną, Nowe Pokolenie, homoseksualne pary.
Na sam początek wybrałyśmy cztery najpopularniejsze pairingi w blogosferze: Blinny, Dramione, Drarry oraz Romione.

Jeśli macie jakieś pytania, to zapraszamy na naszego Aska (KLIK). Możecie kierować je do konkretnej adminki. :D
Przypominamy, że cały czas możecie zgłaszać rocznice swoich blogów (KLIK) oraz przypadki plagiatów (KLIK), jeśli się z nimi spotkaliście.

Dziękujemy Wam za cierpliwość oraz wytrwałość przy nas i zapraszamy do udziału w głosowaniu. <3

Kasiulek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Niah | Akinese | Credits: X, X