czwartek, 22 grudnia 2016

#01 Sowia Poczta

Bożonarodzeniowa wiadomość od J.K. Rowling


Wiele z nas zna fundację charytatywną J.K. Rowling, Lumos, która zajmuje się zmniejszaniem liczby sierocińców i przenoszeniem dzieci do tak bardzo potrzebnych i pożądanych domów. Pisarka napisała specjalny komunikat na stronie Lumos wzywający zwolenników i fanów do wspierania działalności przedsięwzięcia. Oto kilka jej słów:

„Lumos każdego dnia stara się zmienić życie tych dzieci. Wasze nadzwyczajne wsparcie naszej tegorocznej kampanii pt. „Jesteśmy światłem świata" — przekazanie dowolnej ilości pieniędzy, poświęcenie chwili czasu, zwiększenie świadomości lub udział w jednym z naszych wydarzeń — pozwoliłoby większej liczbie dzieci spędzić święta Bożego Narodzenia ze swoimi rodzinami. Każdy nawet najmniejszy dar pomoże nam zbliżyć się do osiągnięcia zamierzonego celu, jakim jest całkowite wyeliminowanie sierocińców do 2050 roku. Za każdą formę pomocy z całego serca dziękuję.”

Rowling bardzo docenia Wasze wsparcie, ale to nie koniec! Oczywiście można zrobić jeszcze więcej! Jak napisał niedawno reporter Leaky:

„Istnieje wiele sposobów, aby wesprzeć fundację Lumos. W rzeczywistości największą rolę odgrywają fani Harry’ego Pottera. Ich liczba zwiększa się z każdym dniem, a razem możemy więcej. Nawet indywidualne wsparcie może wiele pomóc. Istnieje wiele opcji wsparcia. Aby uzyskać więcej informacji, należy odwiedzić stronę fundacji Lumos.”

Gwiazdy Harry’ego Pottera, Przeklętego dziecka i Fantastycznych zwierząt także postanowiły pomóc fundacji, co zostało udokumentowane zdjęciami, filmami (przedstawiającymi Evannę Lynch — Lunę Lovegood i Warwicka Davisa — Profesora Flitwicka) i wywiadem z Rowling dotyczącym ich działalności.

W listopadzie odbyła się specjalna premiera filmu Fantastyczne zwierzęta wspierająca cele charytatywne. Po pokazie odbyła się konferencja Rowling i Eddie’go Redmayne'a, którzy przedstawili widzom sposób działania fundacji Lumos. Artykuł dotyczący tego wydarzenia można przeczytać TUTAJ.

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, które będziemy świętować z naszymi rodzinami. Postarajmy się nie zapominać o milionach dzieci, które nie mają takiej możliwości i zastanówmy się, w jaki sposób możemy im pomóc! Całą wiadomość J.K. Rowling opublikowaną na stronie fundacji można przeczytać TUTAJ.

źródło: The Leaky Cauldron

tłumaczenie: Arcanum Felis z http://last-minute-love-dramione.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Niah | Akinese | Credits: X, X