środa, 11 listopada 2015

Wyniki konkursu Halloweenowego!Witajcie!
Jak sami wiecie, niedawno na SKP został zorganizowany konkurs Halloweenowy 2 w 1. Zgłoszenia otrzymałyśmy niestety tylko z jednej kategorii, ale i tak bardzo dziękujemy za to, że ktoś zechciał pochwalić nam się swoim strojem! :)  W każdym razie, dziś przychodzimy do Was z wynikami! Nie przedłużając, przedstawiamy Wam już zwycięzców.


~~~III miejsce, ze wspaniałym makijażem zajęła Orchidee:Trzecie miejsce zajęła Orchidee, autorka bloga http://dramione-safe-haven.blogspot.com/
Uzasadniając nasz wybór - na zdjęciu, które nam wysłałaś, wyglądasz naprawdę przerażająco, a co za tym idzie, świetnie, ale niestety, to nie był strój, a sam makijaż. Część z nas chciała, byś zajęła pierwsze miejsce, jednak było by to niesprawiedliwe, względem reszty uczestników, którzy zaprezentowali nam się w całym swym wydaniu. Mimo wszystko, gratulujemy zajęcia miejsca na podium!

~~~~
II miejsce ze wspaniałym strojem zajęła Marika Snape               
   
Na miejscu drugim usytuowała się Marika Snape, której przebranie zachwyciło nas swym potterowskim charakterem i drobiazgowością. Gratulujemy!
A oto link do bloga http://only-sevika.blogspot.com/ i dyplom dla Ciebie. :3~~~~


A oto I miejsce!


które zajął ten wspaniały kawaler, braciszek Andrei Green!

Droga Andreo Green, zajęłaś pierwsze miejsce, dzięki swojej pomysłowości. Oczywiście, Twój braciszek w roli krwiożerczego wampira wprost... stopił nasze serca ze strachu! Ujęłaś nas chyba przede wszystkim tym, ile starań włożyłaś, by Twój młodszy brat, miał frajdę z bycia, tym jakże strasznym, wampirkiem, znaczy... Wampirem.  Twój blog, w nagrodę, będzie wisiał przez calutki miesiąc na naszej stronie głównej. Od dziś, do 12 grudnia 2015!

~~~~

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i od razu zapowiadamy, że następny konkurs będzie świąteczny! Piszemy wam o tym już teraz, abyście nabrali siły i weny. A już jutro zapraszamy na miniaturę Sontrix!  

Pozdrawiamy!
Zespół SKP


4 komentarze:

 1. Ojeju, patrzę na 3 miejsce, schodzę na 2 i nic.... Byłam pewna, że nie mam szans na 1, ale z czystej ciekawości weszłam i zaparło mi dech w piersiach, gdy zauważyłam to zdj. Tak się cieszę, że uśmiech nie schodzi mi z twarzy. I ten opis, jestem wzruszona....
  Szczęśliwa,
  Andrea Green

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja potem skomentuje, była drama i dlatego nie zauważyłam ;;

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za drugie miejsce, bardzo mi miło! Cieszę się, że mój strój sie podobał, choć tak naprawdę niewiele się nad nim napracowałam c:
   Pozdrawiam wszystkich ze SKP i życzę popularności stowarzyszenia C:

   Usuń
 3. Tak się cieszę :) Dziękuję za trzecie miejsce. Naprawdę się nie spodziewałam. I nawet nie wiem co napisać, żebym się nie zaplątała we własne myśli. Tak więc dziękuję jeszcze raz :)

  Zaskoczona
  Orchidee

  OdpowiedzUsuń

Niah | Akinese | Credits: X, X